alt

Ziņas

Krāsu gammas izvēle ir viens no svarīgākajiem aspektiem virtuves noformēšanas laikā. Speciālisti iesaka izvēlēties tādas krāsas un toņus, kas rada labu garastāvokli jebkādos laikapstākļos, jo tie nav atkarīgi no apgaismojuma maiņas, un rada dzīvīgu enerģiju. Ļoti svarīgi ir piemeklēt pareizu krāsu, jo tā radīs mājīgu atmosfēru Jūsu mājā.

Vislabākās krāsas virtuvei

Katru gadu popularitātes topā izvirzās noteikta krāsa. Taču jau vairākus gadus pēc kārtas mūsdienu virtuves noformē patīkamās tālāk norādīto krāsu toņu kombinācijās.

Pelēka

Šobrīd šī krāsa tiek uzskatīta par līderi. Iepriekš to noraidīja blāvuma dēļ, taču pārbaudītas nokrāsu kombinācijas lika uz pelēko paraudzīties no citas perspektīvas. Izmantojot vajadzīgo pelēko toni un apvienojot to ar gaišām vai spilgtām detaļām, rezultāts Jūs patīkami pārsteigs un noteikti neatstās vienaldzīgu.

Zila

Zilas krāsas palete izceļas ar eleganci un izsmalcinātību, taču vienlaikus saglabā savu maigumu. Lieliska izvēle ikvienam interjera cienītājam, kurš ir gatavs atteikties no ierastajiem neitrālajiem gaišajiem toņiem. Zilie toņi virtuvē var izskatīties dārgi, izsmalcināti un eleganti.

Balta

Iecienītā klasika. Šodien iederas arī kā silto nokrāsu kombinācija (piens, brilē krēms, šampanietis u.c.). Veiksmīgs un pareizs risinājums, kas izceļ gaumi, ir baltā papildināšana ar zilgani melnu (antracīta, grafīta) matētu apdari vai metāliskiem akcentiem. Virtuvē baltā krāsa izskatās neticami mājīgi.

Brūna

Dabas krāsa, kas vienmēr ir aktuāla, taču tās nedrīkst būt par daudz. Daudzi izvēlas tieši brūno krāsu tās nomierinošās iedarbības un mierīgo kombināciju dēļ. Brūnas krāsas virtuvē vienmēr ir komfortabli un mājīgi.

Melna

Dārga un eleganta krāsa, tā sader ar jebkādām krāsu kombinācijām, ja pareizi tiek izceltas detaļas un ievērots līdzsvars. Melnas krāsas virtuve labi izskatīsies stingrā, minimālisma, augsti tehnoloģiskā vai artdeko stilā veidotā interjerā.

Ja izvēlētā krāsu gamma atgādinās dabā sastopamas kombinācijas, tad tās skanējums būs harmonisks un patīkams.