alt

Par mums

alt

Sava darbības laikā uzņēmums KitchenPro pieteica sevi kā uzticamu darījumu partneri. Par galveno virzienu kļuva virtuves mēbeļu ražošana.

Taču tagad esam gatavi piedāvāt izgatavojamo mēbeļu plašāku klāstu: viesistabas, guļamistabas, kabineti, mēbeles bērnistabām, priekšnamiem, skapji, mēbeles vannas istabai un jebkādas citas korpusa mēbeles.

Ilggadējā pieredze nepaliek nepamanīta. Par mums ar cieņu runā mūsu pateicīgo klientu atsauksmes vietnē Facebook.

Kāpēc mums uzticas

Savu darbu mēs pildām profesionāli un ar mīlestību. Tas ir galvenais. Vissvarīgākais mērķis, uz kuru orientējas KitchenPro, ir visu klienta vēlmju īstenošana.

Mēs izmantojam tikai pārbaudītus un kvalitatīvus Eiropas labāko ražotāju materiālus un furnitūru, sniedzam garantiju. Mūsu speciālistu bezmaksas konsultācijas palīdzēs tikt skaidrībā ar mēbeļu stilu un izvēlēties piemērotus materiālus.

Mūsu speciālisti veiks mērījumus un izstrādās individuālu projektu, ņemot vērā Jūsu prasības un telpas iespējas. Mēs garantējam apkalpošanas augstu līmeni un atbildīgu pieeju realizācijai.

Ja pasūtīsiet mēbeles pie mums, Jums vispār nebūs jāraizējas, jo mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu kompleksu – sākot ar konsultācijām, uzmērīšanu un mēbeļu dizaina izstrādi, beidzot ar piegādi un montāžu objektā. Mūsu draudzīgajā kolektīvā strādā īsteni profesionāļi un sava aroda meistari.

KitchenPro mēbeles – Jūsu pārliecība mājas labiekārtošanā. Esam pārliecināti, ka KitchenPro mēbeles Jūsu mājā, dzīvoklī vai birojā radīs mājīgu un komfortablu atmosfēru!

  • Individuāla pieeja

  • Pieejamas cenas

  • Materiāli un furnitūra no vadošajiem ražotājiem

  • Bezmaksas konsultācijas

  • Garantija

  • Gadiem krāta pieredze

Mēs vēlamies pateikties SIA Kitchen Pro komandai no mūsu mazās ģimenes par paveikto darbu!
Esmu laimīgs skaistas un funkcionālas virtuves īpašnieks. Visa puišu komanda strādā ļoti profesionāli, precīzi un efektīvi. Turklāt visi komandas dalībnieki ir vienkārši jauki un izpalīdzīgi cilvēki. Īpašs paldies Sergejam un Aleksandram, kuri pēc virtuves ierīkošanas sakopa, lai man tur nebūtu ko darīt un es uzreiz varētu sākt likt lietas savās vietās. Puiši strādāja ļoti uzmanīgi, viņi pavadīja gandrīz visu dienu pie mums no rīta līdz vakaram. Paldies dizainerei Ilzai par vērtīgiem padomiem un padomiem materiālu izvēlē.
Paldies Vladislavam par pieeju klientiem.
Mēs esam 100% apmierināti un noteikti sazināsimies ar SIA Kitchen Pro vairāk nekā vienu reizi!

Valentīna

Iesaku KITCHEN PRO ar prieku. Pirms pasūtīšanas es runāju ar 5 uzņēmumiem un uzreiz atradu kopīgu valodu ar KITCHEN PRO.

Viņi uz vietas sniedz vērtīgus profesionālus padomus.

Viss tika darīts skaisti, gludi, efektīvi.

Kā patīkamu bonusu mēs veicām pasūtījumu 2 nedēļas pirms grafika un veicām nelielu papildu darbu santehnikas savienošanā.

Dmitrijs

Es gribētu pateikties SIA Kitchen Pro par labi padarītu darbu.
 
Virtuve ir izgatavota pēc individuāla projekta. Operatīvā vizīte objektā mērījumu veikšanai. Vizuālā dizaina projekts. Pasūtījums tika pabeigts laikā. Komunikācija visaugstākajā līmenī. Vērtīgi padomi un padomi katrā darba posmā.
 
Īpašs paldies amatniekiem par uzstādīšanu - viss aprīkojums ir pievienots, kontaktligzdas noņemtas, ūdens ir savienots ar izlietni un trauku mazgājamo mašīnu. Un vissvarīgākais ir tīrība un kārtība pēc padarītā darba.
 
Vēlreiz paldies par manu sapņu virtuvi.

Natālija

Sazināties ar mums